OFERTA

Oferujemy wykonanie każdej instalacji
przez którą przepływa prąd

Począwszy od instalacji elektrycznych, teletechnicznych po instalacje alarmowe, monitoring CCTV, Inteligentne domy. Jesteśmy w stanie zintegrować wszystkie systemy występujące w domu. Za pomocą smartfona i dostępu do Internetu jesteśmy w stanie zarządzać wszelkimi urządzeniami jakie są podłączone w domu.

Card image cap
INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Instalacja elektryczna musi być niezawodna, solidna oraz bezpieczna. Takimi priorytetami kierujemy się, gdy rozwiązujemy problemy klientów.

W naszych instalacjach korzystanie z wielu urządzeń pod maksymalnym obciążeniem nie stanowi żadnego problemu, a ich praca jest stabilna. W ekstremalnych sytuacjach, na przykład gdy następuje przeciążenie sieci, nasze systemy czuwają nad bezpieczeństwem w porę przerywając obwód elektryczny chroniąc je przed awarią.

Kable oraz przewody (zwłaszcza w warunkach przemysłowych) powinny mieć stabilne i bezpieczne ułożenie. Nasze trasy kablowe spełniają wszelkie normy, a nasi pracownicy niwelują wszelkie błedy już na etapie wdrażania projektu, zapewniając bezawaryjną pracę całej instalacji.

W rozwiązaniach dla przemysłu służymy naszą radą i doświadczeniem, aby dobrać jak najbardziej optymalne rozwiązanie dla naszego klienta.

Card image cap
AUTOMATYKA BUDYNKOWA I PRZEMYSŁOWA

Chcesz kontrolować swój dom lub swoją firmę przy pomocy smartfona? Żaden problem, służymy radą i pomocą.

Nasz zespół nieustannie zdobywa nową wiedzę uczestnicząc we wszelkich szkoleniach, aby być na bieżąco w tak dynamicznej dziedzinie jaką jest automatyka.

Korzystanie z urządzeń podpiętych do sieci nigdy nie było tak łatwe jak teraz. Najnowsze rozwiązanie w dziedzinie automatyki umożliwiają kontrolować cały proces na każdym jego etapie.

W rozwiązaniach, które stosujemy, staramy się, aby wszystko było zintegrowane w jednym miejscu, a kontrola całego systemu maksymalnie prosta.

Card image cap
MONITORING

Bezpieczeństwo jest ważne, Twój spokojny sen również. Specjalizujemy się w kompleksowej instalacji monitoringu we wszystkich obiektach.

Obraz z wielu kamer możesz podglądać z dowolnego miejsca na Ziemi, gdzie masz dostęp do internetu. Zgromadzone nagrania są przechowywane przez dany okres czasu w celu ich odtworzenia, gdy zajdzie taka potrzeba.

Card image cap
Instalacje SSWiN (Alarmowe)

Relizujemy kompleksowo wszelkie systemy ostrzegawcze. Nasi wykfalifikowani pracownicy specjalizują się w systemach sygnalizacji pożarowej budynków, systemach kontroli dostępu czy nawet w systemach antywłamaniowych.

Przykładowo, gdy nie ma nas w domu, a w systemie wykryto ruch podejrzanego obiektu, właściciel natychmiast dostaje powiadomienie na swój telefon. Rozwiązanie to, jest o tyle korzystne, gdyż eliminuje pośrednika w postaci firmy ochroniarskiej.

W naszej ofercie nie może zabraknąć również instalcji w systemach awaryjnego zasilania w obszarach podwyższonego ryzyka.

Card image cap
INSTALACJE PPOŻ

Wykonujemy instalacje w zakresie PPOŻ. Jest to jedna z najbardziej istotnych instalacji całego systemu bezpieczeństwa Twojego budynku.

Niezawodne podzespoły, które stosujemy w naszych instalacjach dają Tobie gwarancję bezpieczeństwa. Instalujemy dźwiękowe systemy ostrzegawcze oraz kompleksowe systemy oddymiania. Dbamy również o okresowe przeglądy i przeprowadzamy kontrolowane testy.

Card image cap
POMIARY

Wykonywanie pomiarów jest bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa Twojej instalacji.

Przeprowadzamy pomiary wszystkich parametrów Twojej instalacji m.in. takich jak: rezystancja izolacji kabla, skuteczność zerowania. Testujemy również wszelkie aparaty elektryczne zabezpieczające dany obwód w Twojej instalacji.

Card image cap
WIDEODOMOFONY I DOMOFONY

Domofon oraz wideodomofon to oczywiście bezpieczne oraz komfortowe rozwiązanie, które możesz zastosować w swoim budynku.

Proponowane przez nas rozwiązania w tym zakresie są stworzone indywidualnie pod każdego klienta, a podzespoły, z których korzystamy są niezawodne i szybkie w instalacji.

Jakość wykonanych zleceń jest dla nas priorytetem.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE
Card image cap
BRAMY AUTOMATYCZNE

Bramy z napędem automatycznym to praktycznie standard stąd warto mieć nad nią pełną kontrolę. Realizujemy usługi w pełnym zakresie tj. od montażu bramy po jej pełną konfigurację zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Oferujemy rozwiązania dla deweloperów, firm oraz klientów prywatnych. Doradzamy w pełnym zakresie ws. doboru systemu kontroli oraz rodzaju sterownika bramy.

Card image cap
INSTALACJE SIECIOWE

Profesjonalne instalacje sieciowe dla firm oraz obiektów użyteczności publicznej. Pełna konfiguracja całej instalacji zgodnie ze spefycikacją dostarczoną przez klienta.

Serwerownie, które tworzymy spełniają wszelkie standardy oraz najwyższe normy niezawodności oraz bezpieczeństwa.

Nasz zespół zajmuje się również optymalizacją istniejącej już sieci. Niezawodność i szybkość to podstawa. Mając to na uwadze staramy się, aby wykorzystać maksimum z każdej infrastruktury.

Card image cap
PRACE OGÓLNOBUDOWLANE

Wdrażając nasze rozwiązania w zakresie elektryki często musimy wykraczać poza nasz świat kabli i przewodów.

Nie musisz szukać dodatkowych ludzi - nasz specjalny zespół pracowników budowlanych jest gotowy do przyjęcia każdego zlecenia w tym zakresie. Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.