PRACA

Elektromonter (Pełny etat / Umowa o pracę)

Miejsce pracy:
Głównie: Trójmiasto i okolice
Sporadycznie: delegacje
Możliwość pracy również za granicą (dostęp do projektów na statkach na Bahamach, w Niemczech, Skandynawii oraz na Wyspy Brytyjskie)

Opis stanowiska:
- wykonywanie/montaż instalacji elektrycznych oraz automatyki budynkowej, przemysłowej
- podłączenia rozdzielni oraz innych urządzeń zasilanych w energię elektryczną
- układanie tras kablowych
- montaż gniazdek, wyłączników, przekaźników, sterowników, kontrolerów, zasilaczy
- montaż oświetlenia podstawowego i awaryjnego
- wykonywanie instalacji niskoprądowych (alarm, monitoring, sieci, nagłośnienie)
- instalacja systemów ppoż
- instalacja odgromowa

Wymagania:
- wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektryk i/lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uczciwość, sumienność, obowiązkowość
- umiejętność samodzielnej pracy i w zespole
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- prawo jazdy kat. B mile widziane
- zdolności manualne i techniczne
- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- mile widziane uprawnienia : SEP do 1 kV lub nieograniczone, na podnośniki samojezdne kat. I P oraz inne

Oferujemy:
- możliwość przyuczenia
- interesującą pracę w prężnym zespole
- najlepszą atmosferę
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź inne
- pracę od poniedziałku do piątku (soboty dla chętnych)
- pomoc oraz doradztwo przełożonego i kolegów z zespołu
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
- możliwość pracy za granicą
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- liczne szkolenia (ok. 7 w roku)

ZAAPLIKUJ

Brygadzista Elektromonter (Pełny etat / Umowa o pracę)

- zarządzanie zespołem i ich pracą
- szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektryk
- uprawnienia SEP
- umiejętność zarządzania zespołem i ich pracą
- samodzielność, uczciwość, zaangażowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- rozwój zawodowy i szkolenia

ZAAPLIKUJ